6,70 euro brutto/h

Holandia praca od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2014 21:49

Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko pakowacza. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce pracy: Holandia

Wynagrodzenie: 6,70 euro brutto za godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie na taśmie produkcyjnej słodyczy takich jak: batony, żelki, draże, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • mile widziane uprawnienia do kierowania pojazdami
  • gotowość do pozostania w pracy w okresie świątecznym
  • dyspozycyjność na okres 6 tygodni

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu przejazdu do Holandii
  • zapewniamy zamieszkanie
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu na konto pracownika
  • początkowo pracę na 6 tygodni a następnie możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-234a51/

ID ogłoszenia: 958547f627cbefbe

6 Odpowiedzi na “Holandia praca od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka”

  1. j.terlecka na 4 grudnia 2014 @ 12:18

    Witam, na ogłoszeniu nie ma żadnego numeru kontaktowego ani meila. Można prosić o jakiś kontakt ? Jestem zainteresowana oferta. Proszę o meila.
    j.terlecka@op.pl

  2. justyna.94.94 na 7 grudnia 2014 @ 20:42

    Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Mamy doświadczenie przy pakowaniu. Zostawiam mój numer telefonu. 693-760-764. Pozdrawiam

  3. wieslaw88 na 8 grudnia 2014 @ 19:11

    Witam.Wraz z koleżanką szukamy nowych prac, aktualnie oboje pracujemy ale nasze wykszlalcenie zawodowe to cukiernik i pracowalismy 3 lata w tym zawodzie. Jeśli jesteście panstwo zainteresowani osobami po takiej szkole proszę o kontakt wieslaw.troj@interia.pl pozdrawiam

  4. zagorski_bartlomiej na 11 grudnia 2014 @ 10:41

    Witam Serdecznie jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam doświadczenie w pracy na produkcji .

    Proszę o kontakt

    739055900

  5. zagorski_bartlomiej na 11 grudnia 2014 @ 10:43

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą , mam doświadczenie na produkcji.
    739055900

  6. rafal zejfert na 12 grudnia 2014 @ 15:33

    Witam jestem zainteresowany pracą mam 24lata szybko się uczę prosze o odpowiedz. pozdrawiam Rafal tel,724250284