do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii Zeist bez języka pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeist
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2016 17:56

Poszukujemy chętnych od zaraz w Zeist do pakowania kosmetyków znanej marki. Aktualna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Zeist, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest pakowanie kosmetyków znanego producenta m.in. balsamów, żeli pod prysznic, olejków do odpowiednich opakowań

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie po 9 godzin dziennie, możliwe są nadgodziny płatne o 25 % więcej niż wynosi stawka godzinowa
  • dyspozycyjność minimum 6 miesięcy
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy pakowaniu
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • mieszkanie odpłatne zapewnione na miejscu
  • perspektywę przejścia na stałą umowę
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie: http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow/zeist-holandia/13552952

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-zeist/

ID ogłoszenia: 99257f27a9299689