do uzgodnienia

Holandia praca od zaraz pakowanie wędlin na produkcji bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Opublikowany: 22 grudnia 2014 00:39

Przetwórnia mięsna z Eindhoven poszukuje pracowników na stanowisko pakowacz wędlin przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Eindhoven

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych, głównie wędlin.
  • Do zadań należeć może również zbieranie produktów i przygotowanie ich do wysłania
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości wyrobów jak i przygotowanych towarów do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wyjazdu na 2 miesiące
  • obowiązkowość, sumienne wykonywanie swoich obowiązków
  • szybkie tempo pracy
  • pozytywne podejście, komunikatywność
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego opiekuna na miejscu pracy
  • zapewnione dojazdy
  • zorganizowane ubezpieczenie
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń na adres: pollux.poznan@pollux-international.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236723/

ID ogłoszenia: 5275496ee546b0de