10,78 euro na godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz produkcja sosów bez znajomości języka Udenhout

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Udenhout
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 22:52

Możliwe od zaraz zatrudnienie w zakładzie z Udenhout na stanowisku kontrolera procesów produkcyjnych. Atrakcyjna praca w Holandii dla osób bez znajomości języka na produkcji sosów.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Udenhout, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,78 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji polega na obsłudze maszyn oraz kontrolowaniu przebiegu procesów na produkcji zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu minimalnym
  • dodatkowym atutem będą umiejętności techniczne oraz kreatywność
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat.B oraz gotowość do jazdy służbowym samochodem
  • motywacja i chęć do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • legalne zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pensję wypłacaną cotygodniowo
  • szkolenia wprowadzające
  • szansę przedłużenia współpracy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • możliwość nabywania nowych umiejętności
  • zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zainteresowani ofertą pytania oraz zgłoszenia wraz z CV po angielsku prosimy wysyłać na adres: info@eu-people.pl.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-sosow-bez-znajomosci-jezyka-udenhout/

ID ogłoszenia: 6745807c970c2a43

ilość wszystkich wyświetleń: 250, dzisiaj: 2