9,36 euro brutto/h

Holandia praca na produkcji przy pakowaniu i montażu elektroniki Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 9 października 2014 01:45

Zakład zajmujący się produkcją elektroniki poszukuje pracowników na linię produkcyjną przy montażu i pakowaniu. Oferta pracy w Holandii w Venlo od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Venlo

Zarobki: 9,36 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Praca na produkcji w fabryce elektroniki.
  • Obowiązkiem będzie składanie lub pakowanie gotowych produktów.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • zręczność, zdolności manualne
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na dłużej
  • zorganizowane zamieszkanie, koszty to wysokość ok 87,50 GBP miesięcznie
  • umowa o pracę zgodna z warunkami holenderskimi
  • zapewnione zamieszkanie
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie płatne jest 22,25 euro za tydzień

Aplikacja:
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia! Oferta już jest nieaktualna.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22kdg6/

ID ogłoszenia: 1454359a22d04f4