do ustalenia

Holandia praca od zaraz na produkcji kanapek Losser bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 7 grudnia 2013 00:56

Poszukiwani pracownicy na produkcję kanapek w Losser bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na linii produkcyjnej od zaraz przy pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: okolice Losser, Holandia

Liczba miejsce wolnych: 4

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmie produkcyjnej kanapek.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie gotowych wyrobów za pomocą maszyn pakujących.
  • Pracownik będzie obsługiwał maszyny produkcyjne tak jak pakującą i krajalniczą.
  • Do obowiązków należeć będzie etykietowanie i metkowanie wyrobów.
  • Wspieranie procesu produkcyjnego, dbanie o składniki

Oczekiwania:

  • Nie wymagamy znajomości języka holenderskiego jednak do pracy potrzeba jest znajomość komunikatywna angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do pozostania w Holandii podczas świąt i sylwestra
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na 6 miesięcy
  • chęć do pracy, otwartość, pozytywne nastawienie

Oferta:

  • możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu języka holenderskiego
  • wsparcie polskich koordynatorów
  • Pracownicy mogą organizować sobie samo zakwaterowanie, ubezpieczenie, oraz transport jednak dla chętnych Agencja pracy może zaproponować skorzystanie ze swoich opcji

Aplikacja:
Wyłącznie poprzez stronę TNSGROUP.PL

źródło: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/6208/0/1

ID ogłoszenia: 370529e74a7d4f4f

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz na produkcji kanapek Losser bez znajomości języka”

  1. Dariusz Amanda na 8 stycznia 2014 @ 12:05

    Witam!Jestem bardzo zainteresowany tą pracą z moją dziewczyną. Ona ma 20 ja 24 lata o silnych nerwach i nie jest nam obcy wysiłek fizyczny. Ja posiadam doświadczenie na zbieraniu zamówień(SPAR) prace na tasmie, skanerem przy wysyłce ubrań(TNT)prawo jazdy kat.B moja dziewczyna przy produkcji filtrów do aut,itp oraz na taśmie i polu przy zbieraniu cebulek.Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz.wyrażamy chęć dłuższego wyjazdu za granice a nawet na stałe. Moj Angielski jest na poziomie podstawowym mojej dziewczyny na poziomie dobrym. Dziękujemy i bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej wiadomosci.Pozdrawiamy! Numer kontaktowy +48530927140