do ustalenia

Holandia praca od zaraz na magazynie pakowanie kosmetyków bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 września 2015 23:50

Chętnie zatrudnimy Polaków do pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków na magazynie. Ogłoszenie dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
- wyszukiwanie towarów na półkach magazynowych
- zbieranie zamówień
- pakowanie kosmetyków i przygotowywanie do wysyłki
- przyjmowanie nowych dostaw
- porządkowanie miejsca pracy
- itp.

Wymagania:
- należy podjąć pracę na 6 miesięcy
- umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
- stanowisko dla osób energicznych
- osoba kontaktowa
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- wywiązywanie się z obowiązków
- zaświadczenie o niekaralności
- ukazanie referencji od poprzednich pracodawców jest mile widziane

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie godzinowe
- holenderskie warunki zatrudnienia
- zdobycie nowych umiejętności
- legalną pracę na pół roku
- zatrudnienie bez konieczności znajomości języka holenderskiego

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.hobij.pl/Szczegoy-oferty-pracy/4656600/30882041/Pakowanie-kosmetykow.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 75560318696b960