do ustalenia

Holandia praca od zaraz bez znajomości języka przy produkcji sera w Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Almere
  • Opublikowany: 2 marca 2016 00:37

Fabryka spożywcza w Almere od zaraz przyjmie pracowników na produkcję sera. Aktualna oferta pracy w Holandii, bez znajomości języka niderlandzkiego z dodatkami do pensji oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Almere, Holandia.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn do produkcji sera;
  • prace przy taśmie produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie, układanie kartonów;
  • dbanie o porządek na stanowisku.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowości do wyjazdu na pół roku od zaraz;
  • doświadczenie oraz prawo jazdy kat.B są mile widziane, ale nie wymagane;
  • dobry stan zdrowia, zachowywanie higieny osobistej;
  • umiejętność postępowania według procedur oraz przepisów BHP;
  • optymistyczne ale jednocześnie odpowiedzialne podejście;
  • oferta pracy skierowana również do osób z Holandii, gotowych na przeprowadzkę.

Gwarantujemy:

  • zakwaterowanie;
  • przejrzystą umowę opartą o holenderskie prawo;
  • dodatki do stawki podstawowej;
  • szczegółowe przeszkolenie;
  • zarobki zgodne z CAO;
  • opcję skorzystania z holenderskiego socjalu;
  • bieżące wsparcie polskiego koordynatora.

Jak aplikować:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

rekrutacja@fidess.pl

W tytule wiadomości aplikacyjnej prosimy wpisać: FABRYKA-SEROW-16P73

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-serow-bez-jezyka-almere/

ID ogłoszenia: 16956d60f845c9ed

ilość wszystkich wyświetleń: 701, dzisiaj: 1