5, 50 - 6, 50 Euro netto/h

Holandia praca na produkcji-skoczek dla kobiet bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 23:15

Poszukiwane kobiety do pracy na produkcji w charakterze skoczka. Praca w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu owoców, bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji „Skoczek”

Miejsce: Holandia

Zarobki: 5, 50 – 6, 50 Euro netto/h – wg stawek wiekowych, po odjęciu podatku, kosztów zamieszkania i ubezpieczenia.

Zadania:

  • Do zadań pracownika będzie należało wykonywania różnych prac produkcyjnych np: praca przy taśmie, pakowanie
  • Pracownik będzie oddelegowany do wypełniania obowiązków w różnych firmach produkcyjnych.

Oczekujemy:

  • wiek do 23 lat
  • język angielski znajomość na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące

Oferta:

  • po opłaceniu kosztów zamieszkania ubezpieczenia i podatku pensja wychodzi od: 5, 50 – 6, 50 Euro netto/h
  • praca tymczasowa z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

  • Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@solidservice.pl
  • W temacie prosimy wpisać”Produkcja- imię i nazwisko”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-holandia-id197365.html

ID ogłoszenia: 6875279051c445a4

ilość wszystkich wyświetleń: 2659, dzisiaj: 1