od 6 euro brutto

Holandia praca na produkcji przy montażu przyczep Hapert 2014

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Hapert
  • Opublikowany: 28 grudnia 2013 01:39

Firma zajmująca się produkcją przyczepek samochodowych z Hapert poszukuje pracowników. Praca w Holandii bez znajomości języka na linii produkcyjnej przy montażu i składaniu elementów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Hapert

Wynagrodzenie: wg stawek wiekowych – od 6 euro brutto- 20 lat do 8,53 euro brutto przy 23 latach i więcej

Termin: początek pracy od 07.01.2014

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montaż przyczep samochodowych na hali produkcyjnej.
  • Głównymi zadaniami będzie skręcanie przyczep.

Oczekujemy:

  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • posiadanie prawa jazdy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy na produkcji
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferta:

  • Ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę- koszt pokrywa pracownik w wysokości 20,75 euro tygodniowo
  • 2 pierwsze miesiące ok 33h pracy tygodniowo przez 4 dni
  • Następnie 5 dni w pracy- 42,5h tygodniowo.
  • Pracodawca wypłaca wynagrodzenie za 40 h pracy, zarobki za nadliczbowe 2.5 odkładane są na odrębne konto i wypłacane w razie urlopów, wyjazdów
  • Praca od 7 do 16,15
  • Praca w oparciu o 6 miesięczny kontrakt
  • możliwość wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
Holandia@eurowork.net.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pracownik produkcji- montaż przyczep samochodowych”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-montaz-przyczep-samochodowych-id201954.html

ID ogłoszenia: 8152bd6d8a04720

4 Odpowiedzi na “Holandia praca na produkcji przy montażu przyczep Hapert 2014”

  1. Dariusz Żmijewski na 5 stycznia 2014 @ 13:03

    witam jestem zainterosowany ta oferta

  2. Witam posiadam sofi numer mam 29lat chetnie wyjade na długi okres jestem osobą nie karaną pracowałem na produkcji. W ostatnim czasie przez okres 6 lat praca była związana z motoryzacją

  3. Dariusz Amanda na 8 stycznia 2014 @ 11:54

    Witam!Jestem bardzo zainteresowany tą pracą z moją dziewczyną. Ona ma 20 ja 24 lata o silnych nerwach i nie jest nam obcy wysiłek fizyczny. Ja posiadam doświadczenie na zbieraniu zamówień(SPAR) prace na tasmie, skanerem przy wysyłce ubrań(TNT) moja dziewczyna przy produkcji filtrów do aut,itp oraz na taśmie i polu przy zbieraniu cebulek.Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz.wyrażamy chęć dłuższego wyjazdu za granice a nawet na stałe. Moj Angielski jest na poziomie podstawowym mojej dziewczyny na poziomie dobrym. Dziękujemy i bardzo prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej wiadomosci.Pozdrawiamy! Numer kontaktowy 530927140

  4. Holandia praca na produkcji przy montażu przyczep Hapert 2014 na 9 stycznia 2014 @ 09:30

    Witam jestem zainteresowany pracą .posiadam wykształcenie mechaniczne .pracowałem w Holandi,posiadam sofi .mogę wyjechać od razu na dłużej .pozdrawiam