do uzgodnienia

Holandia praca na produkcji pakowanie art. spożywczych bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Opublikowany: 11 września 2014 02:59

Fabryka spożywcza z Eindhoven poszukuje pracowników bez znajomości języka i doświadczenia. Holandia praca przy pakowaniu na linii produkcyjnej od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Eindhoven

Wynagrodzenie: wg. stawek wiekowych

Obowiązki:

  • Pakowanie artykułów spożywczych na linii produkcyjnej
  • Obowiązkiem pracownika będzie przygotowanie towaru dla sklepów wielkopowierzchniowych
  • Pracownik zobowiązany będzie do kontrolowania jakości palet

Wymagamy:

  • możliwość wyjazdu od zaraz na 2 miesiące
  • mile widziane aplikacje od kobiet
  • osoby młode, które dopiero wchodzą na rynek pracy – do przyuczenia
  • obowiązkowość, sumienność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy:

  • holenderskie warunki pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • zapewnione ubezpieczenie oraz zamieszkanie
  • wsparcie przy formalnościach
  • opieka koordynatora w zakładzie pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zgodnie z informacjami na stronie: http://www.poloniusz.pl/o1-22kjnm/

ID ogłoszenia: 9305410e56457d58

5 Odpowiedzi na “Holandia praca na produkcji pakowanie art. spożywczych bez języka Eindhoven”

  1. Witam Serdecznie
    Jestem zainteresowana pracą za Granicą
    Ciężka praca nie jest dla mnie przeszkodą potrafię pracować w zespole i także sprawdzam się indwidualnie,jestem spokojną i sumienną osobą, dyspozycyjna odpowiedzialna sumienna dokładna,nie mam żadnych nałogów
    Chciałabym podjąć prace jak najszybciej
    POWAŻENIEM -Andzelika
    tel+48668972741

  2. Witam Serdecznie
    emel.kobra33444@gmail.com

  3. Witam serdecznie. Nazywam sie Małgorzata Klekiel i wraz ze swoim partnerem Dariuszem
    Wojciechowskim poszukujemy pracy na terenie Holandi. W tym roku pracowalismy przez okres 8 tygodni w Venlo w firmie ktora przydzielala nas do rozmaitych prac. Posiadamy doswiadczenie zarowno w zbiorach, wycinkach w szklarniach sadzenia kwiatow czy tez produkji przy ktorej wykonywalismy rozne czynnosci pakowania lub sortowania Jestesmy zainteresowani wyjzdem w dwie osoby i rozpoczeciem pracy od zaraz. Prosze o rozpatrzenie naszej kandydatury i kontakt mailem m-klekiel@wp.pl lub telefonicznie 725487013. Pozdrawiam serdecznie

  4. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze prosimy o pilny kontakt jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakładach praca Greenery naturelle,Bunnik plants total exotic Van Oers United trade pack,drugie znajomość języka angielskiego oraz angielskiego nr tel 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

  5. Krzysiek...Rosiak na 1 października 2014 @ 11:21

    Witam. mam 25 lat posiadam prawo jazdy Bjestem badzo zainteresowany praca. mam tez 3 osoby chetne do pracy 2 meszczyzn wiek 26 i 23 jeden posiada prawo jazdy B i kobieta 49 lat pracowalismy razem na Ubojni wiec ciezka praca nie jes nam obca. kontakt 726-049-585 e-mail veteran726049585kr@gmail.com.