9 euro brutto godzina

Holandia praca na produkcji dań Nijmegen bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nijmegen
  • Opublikowany: 14 października 2013 22:46

Firma produkcyjna z branży spożywczej z Nijmegen rekrutuje pracowników. Aktualna oferta pracy w Holandii na produkcji dań obiadowych bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Nijmegen

Zarobki: 9 euro brutto godzina

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca na kuchni przy linii produkcyjnej dań obiadowych.

Wymagania:

  • Wymagamy dobrej znajomości jednego z języków ( nie jest konieczny holenderski)- angielski, niemiecki, holenderski
  • szybkie tempo pracy
  • elastyczność

Oferta:

  • początkowo praca na okres 3 miesięcy- z możliwością przedłużenia umowy
  • praca od zaraz
  • zamieszkanie
  • opłacane ubezpieczenie
  • czas pracy około 32-40 godzin tygodniowo

Aplikacja:
Prosimy o aplikowanie na adres: biuro@hmserwis.pl
Prosimy załączyć CV, skan dowodu i jeżeli jest to SoFi, w tytule prosimy zawrzeć: PRACOWNIK PRODUKCJI w Nijmegen

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20dgh9/

ID ogłoszenia: 70525bb2c582f41

ilość wszystkich wyświetleń: 2794, dzisiaj: 1

3 Odpowiedzi na “Holandia praca na produkcji dań Nijmegen bez znajomości języka holenderskiego”

  1. mam 20 lat obecnie pracuję w Belgi przy zbiorze kalafioru i brukselki,operator maszyn rolniczych obecnie mam przepracowane 2 lata pracy po za domem , jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt 0032470552101 Nie palę i piję. szybko sie ucze

  2. Witam jestem zainteresowany Państwa oferto pracy Kamil 22 lata
    Jestem gotowy podjąć prace od Stycznia
    jez.ang komunikatywny prawo jazdy kat.B
    Jeżeli interesuje was moje kandydatura proszę o kontakt 604-822-212 e-mail
    marewa021991@o2.pl
    Jestem w pełni dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz pozdrawiam i proszę o kontakt

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Mama 22 lata pracowałem na zautomatyzowanych liniach produkcyjnrch. Jestem osoba pracowita, uczcviwa, szyko ucze sie nowych zeczy, sprawny fizycznie. Jestem gotowy podjac prace od zaraz i na dłuzszy okres czasu. Prosze o kontakt 514254091 balonik91@gmail.com