do ustalenia

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na produkcji sałatek Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Helmond
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2015 01:33

Dam pracę w Holandii od zaraz w fabryce z Helmond na produkcji przy pakowaniu sałatek. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz sałatek na produkcji

Lokalizacja: Helmond, Holandia

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej przy wspieraniu prac na produkcji sałatek.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie myć i kroić warzywa i owoce.
  • Do zadań należeć będzie mieszanie składników, porcjowanie i pakowanie.
  • Opakowania należy odpowiednio okleić a następnie ułożyć w skrzynkach.

Wymagania:

  • dobry wzrok, przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na 6 miesięcy
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • duże pokłady motywacji
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wysokie stawki godzinowe
  • wsparcie na miejscu
  • zapewnione gruntowne szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie na pół roku
  • płatne ubezpieczenie – tygodniowo 18,90 euro
  • wypłaty raz w tygodniu
  • zorganizowane płatne zamieszkanie, koszt tygodniowy wynosi 86 euro

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo.
Wiadomość zatytułowaną: SAŁATKI – należy skierować na adres: praca@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-pakowanie-salatek-bez-jezyka-helmond/

ID ogłoszenia: 13754ff8948ab878