10,74 euro/h brutto

Holandia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Flevoland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Flevoland
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2017 01:26

Chętnie zatrudnimy od zaraz w fabryce rowerów z Flevoland kandydatów bez znajomości języka holenderskiego. Dobrze płatna praca w Holandii na produkcji jednośladów marki Giant.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Flevoland, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,74 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce produkującej rowery marki Giant
  • zadaniem pracownika będzie montaż elementów, składanie podzespołów oraz odbiór egzemplarzy z linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień, kontrola jakości oraz załadunek na ciężarówki

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu na co najmniej 12-26 tygodni
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • chęć do pracy
  • gotowość do brania nadgodzin
  • możliwość pracy w systemie zmianowym, także godziny nocne

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • transport do pracy służbowym autem oraz możliwość korzystania z niego prywatnie
  • perspektywę zdobycia cennego doświadczenia
  • służbowe lokum

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

oferty@worktoday.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-przy-montazu-rowerow-w-flevoland/

ID ogłoszenia: 314597a6896e4113

ilość wszystkich wyświetleń: 42, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Holandia praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Flevoland”

  1. Tomasz Piwko na 11 sierpnia 2017 @ 18:37

    jestem chetny 793283260