8.35

Dla par Holandia praca bez znajomości języka na magazynie sklepu ogrodniczego Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2015 18:19

Aktualna propozycja pracy w Holandii dla par na magazynie w Utrechcie. Zatrudnienie od lutego 2015 przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, sortowaniu oraz drobnych pracach porządkowych.

Uitzendbureau Timing, jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Holandii.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

- PRACOWNIK MAGAZYNU SKLEPU OGRODNICZEGO

nr rejestru agencji zatrudnienia 10192
Miejsce pracy: Utrecht, Holandia
Termin wyjazdu: 08.02.2015
Oferta pracy również dla Par

Opis stanowiska pracy:
- magazyn ogrodniczy (drzewka, kwiaty, sadzonki itp.)
- pakowanie
- sortowanie
- metkowanie
- zbieranie zamówień
- szykowanie zamówienia do wysyłki
- drobne prace porządkowe

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- przewóz do Holandii
- zakwaterowanie w miejscowości Utrecht
- przejazd z miejsca zamieszkania do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora
- pracę w renomowanej firmie

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego na poziomie podstawowym
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- pokrycie kosztów mieszkania za pierwszy tydzień wynoszących 60 euro
- brak alergii

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji CV na adres e-mail:

[uwaga od administracji: mamy zgłoszenia, iż oferta jest próbą oszustwa]

timing.recruitment@gmail.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 9054b73178aa430

ilość wszystkich wyświetleń: 879, dzisiaj: 1

3 Odpowiedzi na “Dla par Holandia praca bez znajomości języka na magazynie sklepu ogrodniczego Utrecht”

  1. Wcześniej ta osoba podawala się za maxflex.recruitment@gmail.com
    Po kontakcie z ich siedzibą w holandii poinformowano mnie ze te ogłoszenia nie są wystawiane przez firmę.
    Nie ufajcie ludziom podającym się za pracowników agencji.
    W końcówce maila praktycznie każdej agencji jest adres oficjalnej strony a nie darmowego konta emailowego jak gmail.com wp.pl itp

    Żadna prawdziwa agencja nie wymaga wpłacania im pieniędzy. Agencje sobie potrącają z wypłat.

    Minimalna stawka godzinowa w Holandii od stycznia 2015 to 9.11 euro brutto za godzine.

  2. jakub1993.1993@o2.pl na 19 stycznia 2015 @ 12:15

    Witam serdecznie wraz z moja dziewczyna jestesmy zainteresowani oferta pracy dla par jezyk angielski na poziomie komunikatywnym jestesmy gotowi do podjecia pracy zaraz obecnie przewywamy w oss w zalaczniku przesylam nr sofi oraz cv prosze o jak najszybszy kontakt
    +31 619 048 707

  3. Tanysik1303 na 26 stycznia 2015 @ 08:01

    Witam. Jestem z partnerem zainteresowana oferta pracy. Wysłałam zgłoszenie na email: nuta.muxa@mail.ru

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Smith
  • Zarejestrowany od: 15 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez Smith

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Smith »