8,50 euro brutto/h plus zakwaterowanie

Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji lodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2015 01:38

Producent lodów z Hamburga zatrudni od zaraz Polaków do pracy w Niemczech na produkcji. Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h plus zakwaterowanie

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie wykonywała zadania produkcyjne mające na celu przygotowanie mieszanki śmietankowej do lodów.
  • Do zadań należeć będzie mieszkanie składników, sprawdzanie procesów produkcyjnych oraz obsługa maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • wykonywanie zadań w zgodzie z zasadami BHP oraz wewnętrznymi zakładu
  • zorganizowanie, pracowitość
  • duża motywacja
  • miła aparycja
  • sumienność
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany

Oferujemy:

  • pierwsza umowa na okres próbny
  • osoby najlepsze będą mogły podjąć stałą pracę w Niemczech
  • pracodawca zapewnia pakiet szkoleń
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV oraz aktualnej fotografii prosimy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „Produkcja lodów, Hamburg, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 9605591af2302206

ilość wszystkich wyświetleń: 1027, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Hamburg oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji lodów”

  1. Witam, mam na imię Jakub.

    Razem z 2 kolegami szukamy pracy na okres wakacji ( również dłużej niż na 3 miesiące).
    Jesteśmy silnie zmotywowani do podjęcia pracy z Państwa oferty.

    Pracowaliśmy już na produkcji i magazynie.
    Każdy z nas potrafi swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
    Nikt z nas nie był nigdy karany.

    Kontakt : grzebienjakub@gmail.com
    Nr.Tel : 787 913 252

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjąc prace jestesmy gotowi wyjazdu od zaraz
    Prosze o kontakt +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl