do ustalenia

Gjelleråsen dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji lodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gjelleråsen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 04:28

Dam pracę w Norwegii dla Polaków na wakacje 2015 przy produkcji lodów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Gjelleråsen od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów

Miejsce: Gjelleråsen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: wyjazd na dniach, prosimy o pilną aplikację!

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w okresie wzmożonego ruchu przy produkcji lodów.
  • Pracownicy zatrudnieni na okres wakacyjny będą wspierali pracowników zatrudnionych na stałe.
  • Zadania które będą powierzone to między innymi: kontrolowanie jakości, pakowanie, obsługa maszyn, zadania magazynowe oraz porządkowe.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zmotywowanie
  • zdolność do wykonywania pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • szkolenie stanowiskowe oraz z zakresu BHP
  • ubrania robocze
  • ubezpieczenie NNW
  • opieka polskojęzycznego współpracownika
  • wsparcie na miejscu
  • zapewnione miejsce zamieszkania w hotelu robotniczym znajdującym się w niedalekiej odległości od zakładu pracy, cena miesięczna to 4500 NOK
  • umowa na 2 miesiące

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz:

UWAGA! Konieczne jest oznaczenie opcji: „produkcja lodów 2015”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-na-wakacje-przy-produkcji-lodow-bez-jezyka-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 973559dca1567a55

2 Odpowiedzi na “Gjelleråsen dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka na produkcji lodów”

  1. Witam , jestem zainteresowany ofertą , nie jestem w stanie wysłać państwu tego formularza wiec prosze o kontakt 462 10 925

  2. Witam, mam na imię Jakub.

    Razem z 2 kolegami szukamy pracy na okres wakacji ( również dłużej niż na 3 miesiące).
    Jesteśmy silnie zmotywowani do podjęcia pracy z Państwa oferty.

    Pracowaliśmy już na produkcji i magazynie.
    Każdy z nas potrafi swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
    Nikt z nas nie był nigdy karany.

    Prosze o kontakt na email grzebienjakub@gmail.com

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.