161 NOK za godzinę

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Moss
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 20:54

Hurtownia warzyw i owoców z Moss poszukuje pracowników do pakowania od zaraz. Aktualna praca w Norwegii bez znajomości języka na dobrych warunkach finansowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny – pakowanie.

Miejsce pracy: Norwegia, Moss.

Zarobki: 161 NOK za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:
praca ma charakter fizyczny i polega na takich zadaniach jak sortowanie, mycie oraz pakowanie warzyw do skrzynek, czyli przygotowanie do wysyłki do sklepów.

Wymagamy:

  • dyspozycyjności od zaraz na co najmniej 3 miesiące;
  • plusem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • komunikatywność, motywacja do pracy, przyjazne nastawienie;
  • punktualne stawianie się w pracy;

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu;
  • umowa o pracę z norweską agencją;
  • możliwość zatrudnienia przez pracodawcę po wygaśnięciu umowy;
  • zakwaterowanie płatne 3500 NOK miesięcznie od osoby na czas umowy z agencją;
  • opcja wypłacenia zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.

Aplikacje:
Prosimy wypełnić formularz na stronie internetowej:

Należy zaznaczyć opcję: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-warzyw-bez-jezyka-w-moss/

ID ogłoszenia: 22256c462d16d769

2 Odpowiedzi na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw bez języka Moss”

  1. pawel1129 na 28 lutego 2016 @ 18:42

    witam obecnie mieszkam w oslo mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat zdrowy silny do pracy mam ID norweskie
    koj nr 91267842

  2. witam jestem zainteresowany prosze o kontakt
    500 081 889 ,aktualnie jestem w norwegi wiec moge od jutra zaczac