do uzgodnienia

Fizyczna praca w Danii bez języka wykładanie towaru w sklepie Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Opublikowany: 24 września 2014 13:04

Aktualna oferta fizycznej pracy w Danii w sklepie przy wykładaniu towaru na półki. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia dla mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: dostępne są różne lokalizacje, tak jak:

  • Jutlandia – Randers, Horsens, Holstebro, Silkeborg oraz Struer
  • Fionia – Nyborg, Odnese, Svendborg
  • Zelandia – Kopenhaga, Kalundborg

Zarobki: zgodne z duńskim prawem pracy

Obowiązki:

  • Praca na magazynie oraz na hali sklepowej przy wykładaniu towaru na półki sklepowe.
  • Pracownik będzie zajmował się transportem towarów, kontrolą jakości oraz utrzymywaniem porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • znajomość języka duńskiego nie jest wymagana natomiast kandydat powinien porozumiewać się komunikatywnie w języku angielskim
  • dobra kondycja i sprawność fizyczna
  • zwinność, zaradność, zręczność
  • zdolność pracy w zespole
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • wiek kandydatów powinien wahać się pomiędzy 24 a 44 lat
  • numer CPR

Oferujemy:

  • pracę 3 lub 5 dni w tygodniu (zależnie od miasta w którym się będzie pracowało)
  • uczciwe zatrudnienie w oparciu o umowę
  • zarobki zgodne z duńskimi ustawami
  • oferta pracy dla mężczyzn
  • nocne zmiany

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV i klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych.

  • headhunter.dk@wp.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać Jutlandia, Fionia lub Zelandia – w zależności od miejsca zamieszkania.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/rozladunek_towaru_dania,ogloszenie,20140919083847.html

ID ogłoszenia: 20054213ca2908a3

ilość wszystkich wyświetleń: 1660, dzisiaj: 1