6,50 GBP za godzinę

Fizyczna praca w Anglii przy zbieraniu zamówień na magazynie Corby

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Corby
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 01:58

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko komisjonera przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie z Corby dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Corby, Anglia

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • duża ilość prac fizycznych wykonywanych na magazynie.
  • zajmowanie się rozładunkiem i załadunkiem, kontrola dostaw, przeliczanie towaru.
  • Zbieranie zamówień z użyciem systemu słuchawkowego
  • kompletowanie towarów
  • przepakowanie
  • paletowanie
  • układanie na magazynie

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskiej
  • brak problemów z kontaktami międzyludzkimi
  • zdolność pracy w zespole
  • możliwość pracy na zmiany
  • obowiązkowość
  • efektywność
  • mile widziane doświadczenie
  • preferujemy osoby z własnym samochodem

Aplikacja:

  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie w pierwszych dniach
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • praca na zmiany – 6-14 i od 14 do 22
  • dobre warunki wynagrodzenia

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny z naszym pracownikiem:
Irek -07912 044916

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-dla-komisjonera-przy-zbieraniu-zamowien-corby/

ID ogłoszenia: 50354d27cb011abc