132 SEK/h brutto

Fizyczna praca Szwecja bez znajomości języka przy rozładunku od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 23:48

Możliwość podjęcia stałego zatrudnienie przy rozładunku w Sztokholmie. Od zaraz praca w Szwecji dla osób bez znajomości języka i doświadczenia do sortowania paczek.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy rozładunku

Miejsce: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 132 SEK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie
  • zadaniem pracownika będzie rozładowywanie samochodów, segregacja paczek oraz załadunek towarów na służbowe auta

Wymagania:

  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • siła i wytrzymałość fizyczna
  • szybkie uczenie się
  • dobra organizacja
  • brak problemów ze zdrowiem
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie na stałe
  • miejsce do zamieszkania w cenie 2000 SEK za miesiąc
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres: arbetsmedlet@swedenmail.com.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca fizyczna na magazynie firmy przesyłkowej, Sztokholm 2016″.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-rozladunku-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 148582244a1c7c7f