9,12 euro brutto/h

Fizyczna praca Holandia przy pakowaniu art. spożywczych Rotterdam od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 22 maja 2015 03:29

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu artykułów spożywczych. Ogłoszenie z Rotterdamu dla osób bez doświadczenia. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Rotterdam – okolice

Zarobki: 9,12 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:
Praca fizyczna polegająca na pakowanie artykułów spożywczych. Do zadań należeć będzie pakowanie, sortowanie takich produktów jak: kawa, owoce, warzywa…

Oczekiwania:

  • wiek powyżej 18 lat
  • wysoka motywacja
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wytrzymałość i sprawność fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wysokie zarobi
  • praca w sprawdzonej holenderskiej firmie, pracodawca należy do organizacji NBBU
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • transport wewnętrzny
  • praca zgodna z holenderskim prawem pracy
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • zapewnione przeszkolenie stanowiskowe

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • biuro@axidus.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-pakowanie-towarow-spozywczych-rotterdam-okolice/

ID ogłoszenia: 998555e68ed1549c