od 3500 do 4000 zł miesięcznie brutto

Fizyczna praca Holandia na produkcji w Eindhoven przy obszywaniu dywaników samochodowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 23:41

Poszukujemy pracownika na stanowisko produkcyjne przy obszywaniu dywaników samochodowych w zakładzie z Eindhoven. Praca w Holandii dla osoby ze zdolnościami manualnymi.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Eindhoven

Wynagrodzenie: od 3500 do 4000 zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie produkującym części samochodowe.
  • Obowiązkiem będzie pomoc przy produkcji dywaników poprzez samodzielne obszywanie ich.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • zmysł estetyczny
  • dokładność
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na stale
  • znajomość języka obcego- jednego z następujących: holenderski, niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
  • duże zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkie tempo pracy
  • samodzielność

Aplikacja:
Wiadomość należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@multijob.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-produkcyjna-holandia-2277423.html

ID ogłoszenia: 6545342b3456a3c8

ilość wszystkich wyświetleń: 1616, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Holandia na produkcji w Eindhoven przy obszywaniu dywaników samochodowych”

  1. Wojciech... na 8 kwietnia 2014 @ 17:37

    Witam.3500 zl brutto ?? zagranica ??!! To jest chyba jakis zart.