od 7,11 GBP/h

Fizyczna praca Anglia od zaraz na na magazynie bez języka przy pakowaniu

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 01:13

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Anglii na stanowisku Piker i Pakowacz. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Możliwe dwa stanowiska: Piker oraz Pakowacz

Lokalizacja: Anglia

Termin: początek 25 lipca

Zarobki: stawka podstawowa to 7,11 GBP/h, stawka popołudniowa to 7,31 GBP/h

Obowiązki:

  • Zadania uzależnione od zajmowane stanowiska.
  • Pakowacz- będzie miał za zadanie pakowacz produkty i przygotowywać je do transportu oraz wysyłki. Do zadań należeć będzie również kontrolowanie jakości pakowanych produktów.
  • Osoby zatrudnione jako piker będą miały za zadanie zbierać zamówienia na magazynie. Obowiązkiem będą inne prace przy np. komisjonowaniu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna
  • obowiązkowość
  • pracowitość
  • sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • duża motywacja
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność szybkiej nauki nowych rzeczy

Oferta:

  • zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka angielskiego
  • umowa o pracę
  • dobre warunki zatrudnienia
  • dwie zmiany
  • możliwość pracy również w soboty i w co drugą niedzielę
  • zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:

Poprzez źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22d9l8/

Prosimy uważać na tę ofertę- ogłoszenie to prawdopodobnie jest próbą oszustwa

ID ogłoszenia: 92753d1080a886c3

3 Odpowiedzi na “Fizyczna praca Anglia od zaraz na na magazynie bez języka przy pakowaniu”

  1. lolek7474 na 30 lipca 2014 @ 18:22

    Szukam pracy.
    Jestem zainteresowany oferta.

    cytrus-74@wp.pl

  2. Witam jestem zainteresowany oferta
    Prosze o kontakt kubap_kielce@o2.pl Dziekuję

  3. Jestem zainteresowany oferta dyspozycyjny
    romu@wp.pl
    tel 554-997-881