do uzgodnienia

Fizyczna praca Anglia na produkcji-recykling sortowanie odpadów Birkenhead

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birkenhead
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:47

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Anglii jako sortowacz odpadów przy taśmie produkcyjnej w Birkenhead. Ogłoszenie przy recyklingu dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sortowacz

Lokalizacja: Birkenhead

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą w dużej sortowni śmieci.
  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do sortowania odpadów.
  • Warunki nie są sprzyjające – odpady wydzielają swoje specyficzne zapachy.

Oczekiwania:

  • konieczny jest zakup kamizelek ochronnych – odblaskowych oraz posiadanie butów ochronnych
  • bardzo dobra kondycja i siła fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • szybkie tempo pracy
  • duża odpowiedzialność, pracowitość
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie w Anglii na dobrych warunkach
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej przy recyklingu

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres kontaktowy podany poniżej.

Kontakt: peter@career-makers.co.uk z dopiskiem: Bebington

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-sortowanie-smieci-dla-polakow-birkenhead/

ID ogłoszenia: 36154ddbd27e709e