8,50 euro brutto/h

Drezno oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie wędlin bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 01:36

Oferujemy zatrudnienie w Dreźnie na linii produkcyjnej przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego jako pakowacz.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Termin: praca do podjęcia pilnie

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona przydzielona będzie do pakowania a wcześniej do porcjowania mięsa przy taśmie produkcyjnej.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem krajalnicy do mięsa oraz w procesie pakowania maszyny paczkującej.

Wymagania:

  • możliwość pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do szybkiego zaaklimatyzowania się w nowym miejscu
  • obowiązkowość, szybkość, sprawność
  • bystrość

Oczekiwania:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • niemiecka umowa o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zamieszkanie zapewnione jest na czas pierwszej umowy, osoby przedłużające zobligowane są do samodzielnego zorganizowania sobie lokum
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Wiadomość mailową zatytułowaną: „Pakowanie wędliny na taśmie produkcyjnej, Berlin” należy przesłać na poniżej podany adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pakowacza-wedliny-drezno/

ID ogłoszenia: 7035530d08a24286