175 NOK /h

Dla stolarza oferta pracy w Norwegii Bergen od zaraz na produkcji elementów wnętrz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bergen
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:51

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko stolarz przy produkcji elementów drewnianych. Oferta pracy w Norwegii od zaraz w Bergen ze znajomością angielskiego.

Stanowisko: Stolarz

Termin: ASAP

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 175 NOK za godzinę

Opis zadań:

  • wykonywanie prac stolarskich na zamówienie
  • montaż wyrobów w prywatnych domach u klientów
  • inne zadania stolarskie na życzenie klienta

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia na produkcji stolarskiej
  • niezbędne są dokumenty poświadczające zatrudnienie
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doskonałe zorganizowanie
  • duża zręczność
  • fachowość
  • profesjonalizm
  • praktyczna zdolność kładzenia podłóg, wykonywania mebli, itp.
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • praca przynajmniej 40 godzin w tygodniu (do max. 48)
  • umowa na podstawie kontraktu
  • brak pośredników
  • praca na stałe
  • zapewnione bardzo dobre warunki zamieszkania płatnego miesięcznie 4500 NOK
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres:

  • s.prokop@jobland.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-elementow-wnetrz-stolarz-bergen/

ID ogłoszenia: 88754dd2a8de53bd

ilość wszystkich wyświetleń: 1017, dzisiaj: 2