156 NOK/h brutto

Dla par praca w Norwegii na produkcji mrożonek od zaraz bez języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 05:15

Producent mrożonych dań gotowych z Bergen zatrudni od września 2015 Polaków bez znajomości języka norweskiego. Norwegia praca dla par od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Bergen, Norwegia

Termin: praca od września 2015

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Praca w charakterze skoczka – zajmowanie aktualnie potrzebnych stanowisk. Zadaniami będzie między innymi: pakowanie, magazynowanie, obsługa maszyn.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • możliwość przyjechania do Gdańska w celu podpisania umowy – koszty za tę podróż nie będą zwracane
  • gotowość podjęcia pracy zmianowej
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Oferta:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta w zakładzie pracy
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • zapewniona jest odzież służbowa oraz szczegółowe przeszkolenie kandydata
  • wsparcie z formalnościami na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o wypełnienie poniższego formularza z oznaczeniem opcji: „Produkcja spożywcza Bergen 2015″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-mrozonek-bez-jezyka-dla-par-bergen/

ID ogłoszenia: 7755d3dd41e461c

5 Odpowiedzi na “Dla par praca w Norwegii na produkcji mrożonek od zaraz bez języka Bergen”

  1. malgoskaborkowska na 19 sierpnia 2015 @ 14:16

    Produkcja spożywcza Bergen 2015
    Witam ja wraz ze swoim chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy dyspozycyjni od 15 września, oboje znamy język angielski i posiadamy doświadczenie w pracy fizycznej. Ja pracowałam w Holandii na taśmie przy sortowaniu i pakowaniu marchwi i innych produktów, mój chłopak ma ukończony kurs na wózek widłowy, Oboje jesteśmy pracowici, uczciwi i odpowiedzialni a także oddani powierzonym im zadaniom. Jesteśmy zainteresowani również dłuższą współpracą. Podaje numer telefonu 609385854.
    Z poważaniem Małgorzata Borkowska
    email: malgoskaborkowska@wp.pl

  2. ciastusiowa na 20 sierpnia 2015 @ 20:53

    Witam.

    Ja oraz mój partner jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszenie o pracę.
    Proszę o przesłanie formularza bądź emaila na którego będziemy mogli przesłać swoje CV.

    Serdecznie Pozdrawiam.
    Paulina Promińska

  3. Witam
    Jesteśmy z dziewczyną zainteresowani tą ofertą
    Mieszkamy w Gdyni
    Prosimy o kontakt bo nie można użyć tego formularza
    Karol313@me.com
    Lub telefon: 515161920

  4. andrzejcichonczyk na 22 sierpnia 2015 @ 21:29

    Witam

    Ja i moja żona poszukujemy pracy w Norwegii. Obecnie mieszkamy w Gdańsku. Moja żona obecnie jest bezrobotna. Ja pracuje w firmie flextronics. Moja żona jest magistrem chemii po Uniwersytecie Gdańskim i przez 9 miesięcy pracowała w firmie AMBER w laboratorium analizując próbki piwa. Ja jestem magistrem inżynierem po Politechnice Gdańskiej na wydziale EiA. Od 8 lat pracuje na produkcji jako inżynier napraw. Poszukujemy pracy w Norwegii gdyż mamy zamiar się tam osiedlić na stałe.
    pozdrawiam

  5. IZABELA WOZNIAK na 31 sierpnia 2015 @ 14:16

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Proszę o przesłanie mi formularza lub adres email na którego będę mogła przesłać CV izawoz12@gmail.com