od 1720 euro/m-c brutto

Dla par praca w Niemczech od zaraz pakowanie przekąsek bez języka 2018 München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:02

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia w München . Od zaraz praca w Niemczech 2018 dla par przy pakowaniu przekąsek – orzeszków, czipsów i krakersów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1720 euro za miesiąc brutto dla osób bez znajomości języka oraz 1900 dla pracowników mówiących po niemiecku

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji będzie polegała na pakowaniu słonych przekąsek – orzeszków, krakersów i paluszków
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, pakowanie produktów do kartonów oraz przygotowywanie ich do magazynowania

Wymagania:

  • pracowitość i odpowiedzialność
  • świetna organizacja czasu
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • zaangażowanie i motywacja
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pracę od maja 2017, termin będzie ustalany indywidualnie
  • zakwaterowanie płatne za cenę 200 euro od osoby lub 300 od pary
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę z okresem próbnym oraz możliwością stałej współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z numerem referencyjnym: „Pakowanie przekąsek 05/2017, Monachium” na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-monachium-pakowanie-przekasek/

ID ogłoszenia: 35058fe61d29c209