7,80 euro brutto + zakwaterowanie

Dla par praca w Niemczech od zaraz na produkcji pakowanie perfum bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:15

Oferujemy zatrudnienie dla par w Berlinie od zaraz przy pakowaniu perfum. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Berlin

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,80 euro brutto za godzinę plus zamieszkanie bezpłatne

Obowiązki:

  • Nieskomplikowane zadania polegające na przepakowaniu perfum.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zmienić etykiety i zapakować perfumy do nowych opakowań.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra zręczność, delikatność
  • wykonywanie zadań tak, żeby nie uszkodzić perfum
  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 2 miesiące
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka niemieckiego u jeden osoby na parę
  • preferujemy zgłoszenia od par dysponujących własnym samochodem

Oferujemy:

  • pracodawca oferuje bezkosztowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • zaliczki możliwe są do pobierania po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • przejrzyste warunki umowy
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na adres: Leiharbeiter@solution4u.com
w tytule należy wpisać: nr. ref.: MS/12/15
źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 19054d3d3437769e

4 Odpowiedzi na “Dla par praca w Niemczech od zaraz na produkcji pakowanie perfum bez języka Berlin”

  1. dspmatrix na 9 lutego 2015 @ 23:33

    Witam ,wraz z moją narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy ,ja posiadam prawo jazdy kat. B,uprawnienia na wózki widłowe doświadczenie w poruszaniu sie wózkami widłowymi oraz załadunkami,pracuje fizycznie w firmie budowlanej, mam 35 lat a moja narzeczona 27 lat zna jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym .interesuje nas okres pracy od marca…Prosimy o kontakt pod numerami tel. 602286134-Jacek; lub 533560166- Agnieszka lub meilowo…dspmatrix@interia.pl
    Z poważaniem
    Jacek i Agnieszka

  2. rafalsied09 na 10 lutego 2015 @ 13:58

    Witam !
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem pracowity i odpowiedzialny.
    Tel. 727-551-987
    E-mail. rafal.siedlecki@o2.pl

  3. Witam
    Jesteśmy z mężem zainteresowani Państwa ofertą pracy od zaraz. Możemy przyjechać własnym samochodem. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Język niemiecki znamy w stopniu podstawowym i średnim. Wiek 39 lat. Prosimy o kontakt pod nr. tel. 505370537 lub meilowo….asiaroman@vp.pl

    pozdrawiamy

  4. elwiamsti na 13 lutego 2015 @ 13:16

    Witam. Jestesmy zainteresowani wyjazdem za granice i Panstwa oferta pracy.
    Posiadamy prawo jazdy,moj mezczyzna jest mechanikiem z zawodu,oboje posiadamy zdolnosci manualne,pracowalismy rowniez na produkcji,jestesmy sumienni i pracowici. mamy po 29lat.. Prosimy o kontakt pod nr tel. 507-369-700 Witold i Irena lub meilowo elwiamsti@wp.pl Prace mozemy podjac od zaraz
    Pozdrawiamy