do ustalenia

Dla par praca Niemcy przy pakowaniu kosmetyków bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2015 02:33

Oferujemy zatrudnienie w Augsburgu przy pakowaniu kosmetyków dla par. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Augsburg

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pakowanie lub przepakowanie kosmetyków.
  • Osoba zatrudniona będzie musiała zerwać folię i przepakować kosmetyki do nowych opakowań kartonowych a następnie zafoliować.
  • Inne zadania jak etykietowanie czy wkładanie zabezpieczeń.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność do szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • zdolności manualne
  • sprawność, zwinność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • dbanie o efekt wizualny wykonanych prac

Zapewniamy:

  • dla najlepszych dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowa o pracę wraz z uwzględnieniem ubezpieczenia oraz składek
  • pracodawca organizuje płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres:

  • ganztags-beruf@eclipso.de

Prosimy o dopisanie w nagłówku: 001/008/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-augsburg-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 54855967a3cbcc0f

2 Odpowiedzi na “Dla par praca Niemcy przy pakowaniu kosmetyków bez języka Augsburg”

  1. Witam, mam na imię Jakub.

    Razem z 2 kolegami szukamy pracy na okres wakacji ( również dłużej niż na 3 miesiące).
    Jesteśmy silnie zmotywowani do podjęcia pracy z Państwa oferty.

    Pracowaliśmy już na produkcji i magazynie.
    Każdy z nas potrafi swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
    Nikt z nas nie był nigdy karany.

    Prosze o kontakt na email grzebienjakub@gmail.com
    Tel: 787913252

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjąc prace jestesmy gotowi wyjazdu od zaraz
    Prosze o kontakt +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl