8,60 GBP/h brutto

Dla par praca w Anglii od zaraz bez języka 2017 produkcja czekolady Bristol

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bristol
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 02:27

Dostępne od zaraz zatrudnienie w fabryce czekolady z Bristolu. Propozycja pracy w Anglii 2017 na produkcji skierowana do par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Bristol, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,60 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji czekolady, zadania będą przydzielane w zależności od zapotrzebowania
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do obsługi taśmy, przygotowania nadzienia lub pakowania wyrobów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • otwartość i elastyczność
  • brak uzależnień
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji żywności
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie z okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudnienia
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • dobre zarobki oraz premie dla najlepszych
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w odległości 4 km od pracy
  • możliwość otrzymania do 2 kg produktów firmy miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem produkcja czekolady Bristol 06/2017

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bristol/

ID ogłoszenia: 631594c0dfdd3e26