do uzgodnienia

Dla par oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Waalwijk
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2017 03:31

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia na magazynie sklepu z Waalwijk sprzedającego towary przez internet. Praca w Holandii od zaraz dla osób bez języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą wysyłkową książek, płyt, ubrań, zabawek, itd.
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • gotowość wyjazdu do Holandii na co najmniej 6 miesięcy
  • motywacja i chęć do podjęcia zatrudnienia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu dokumentów i formalności
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • dojazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • szansę na dłuższą współpracę
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

abroz@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-dla-par-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-waalwijk/

ID ogłoszenia: 488589ce0920cffa