167 NOK/h brutto

Dla par Norwegia praca 2017 od zaraz pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2017 03:41

Od zaraz możliwość zatrudnienia dla par na produkcji ciastek w zakładzie z Fredrikstad. Praca w Norwegii 2017 dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2 osoby lub para

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji ciastek będzie polegała na wkładaniu pakietów ciastek do urządzeń paczkujących
  • zadaniem pracownika będzie kontrolowanie jakości produktów oraz obsługa taśmy, po wcześniejszym przeszkoleniu
  • wszelkie obowiązki będą odbywały się w ubraniach ochronnych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość przepisów HACCP oraz ISO 2200
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy na zmiany
  • zaletą będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego lub doświadczenia
  • zdolność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zamieszkanie odpłatne blisko pracy
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • kompleksowe szkolenia oraz odzież ochronną

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr/006/2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 964589cc2d803052