8,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie Berlin komisjonowanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni spożywczej. Oferta z Berlina do podjęcia od zaraz przy komisjonowaniu bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miasto: Berlin

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy + zakwaterowanie bezpłatne

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny jest za komisjonowanie oraz kompletowanie zamówień na potrzeby klientów.
  • Praca odbywa się w hurtowni spożywczej, która zajmuje się zaopatrywaniem sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech w parze
  • zaświadczenie o niekaralności – każda z osób
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres 6 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość niemieckich liczebników
  • rzetelność, zorganizowanie, pracowitość

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na okres 6 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania – do dyspozycji jest 2 osobowy pokój w 2 pokojowym mieszkaniu
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • pomoc w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać na adres: Red-Dot@worker.com z dopiskiem: znm/de/075/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-magazynie-w-berlinie-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 486557ca999cd9bb