6,50 GBP/h brutto

Dla kobiet dam pracę w Anglii na produkcji czekolady od zaraz Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 00:54

Fabryka czekolady z Birmingham zatrudni od zaraz na produkcje przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Birmingham

Zarobki: 6,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Pakowanie wyrobów czekoladowych w fabryce przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
  • sumienność, rzetelność
  • umiejętność pracy w grupie
  • punktualność
  • wysoka kultura osobista

Oferta:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • zapewnione gruntowne szkolenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zarobki wypłacane raz na tydzień
  • zorganizowane zamieszkanie oraz transport wewnętrzny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone sa o przesłanie wiadomości e-mail na adres: praca@financialsolution.p

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Fabryka czekolady”.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23fhg6/

ID ogłoszenia: 813551adce191861