do uzgodnienia

Dania praca na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka od zaraz Holmegaard

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Holmegaard
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2015 00:22

Oferujemy zatrudnienie w zakładzie z Holmegaard na produkcji przy pakowaniu i obsłudze maszyn. Oferta pracy w Danii od zaraz bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Lokalizacja: Holmegaard, Dania

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym przy taśmie.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za obsługiwanie maszyn oraz pakowanie produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego wyjazdu do pracy w Danii
  • pracowitość, obowiązkowość, odpowiedzialność
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji
  • dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • chęć podjęcia stałej pracy w Danii

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w Danii
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne zarobki
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, na aplikacje czekamy pod adresem: izabela.ociepa@onet.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-2733099.html

ID ogłoszenia: 6635527f8acce972