do uzgodnienia

Dania praca bez znajomości języka od zaraz produkcja czekolady Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 września 2015 00:12

Zakład produkujący wyroby czekoladowe zatrudni do pracy w Danii osoby bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie od zaraz w Aarhus przy kontroli jakości, pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekolady

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Aarhus

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Na początku przeprowadzone zostanie szkolenie wprowadzające po którym to, manager samodzielnie dopasuje konkretnie zadania zgodnie z predyspozycjami.
  • Pracownicy będą odpowiedzialni między innymi za: pakowanie, kontrolowanie jakości procesów oraz produktów, przygotowywanie mas, obsługę maszyn produkcyjnych, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy
  • energiczność
  • skrupulatne przestrzeganie zasad BHP
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy bezpośrednio z duńskim pracodawcą
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • zapewnione odpłatne zamieszkanie do końca trwania umowy

Aplikacja:

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 010/10/Dania

ID ogłoszenia: 12855f7ee7deee42

ilość wszystkich wyświetleń: 803, dzisiaj: 1