20900 SEK/mc brutto

Dam pracę w Szwecji przy pakowaniu warzyw od zaraz bez języka Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 04:19

Oferta pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Malmö od zaraz przy pakowaniu warzywa na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Szwecja, Malmö
Wynagrodzenie: 20900 SEK/mc brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 002/11/Szwecja

Zadania:
- pracownik przygotowuje warzywa do procesu produkcyjnego (mycie, sortowanie produktów)
- pakowanie towaru na linii produkcyjnej
- porządkowanie stanowiska

Wymagania:
- zależy nam na osobach poważnie podchodzących do pracy
- zatrudnienie dla kandydatów energicznych, pozytywnie nastawionych
- wytrzymałość fizyczna
- szybkie tempo pracy w celu wyrobienia norm dziennych
- zaradność, samodzielność, punktualność
- dobre zdrowie

Oferujemy:
- możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka szwedzkiego
- podniesienie kwalifikacji
- legalną pracę od zaraz
- dobre wynagrodzenie
- umowę szwedzką
- na miejscu pomagamy znaleźć zakwaterowanie z niskim miesięcznym czynszem
- w razie konieczności możliwy będzie kontakt z polskim opiekunem
- szkolenia wprowadzające są zapewnione
- awanse

Aplikacja:
Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: scandiworkers@email.com z tematem: 002/11/Szwecja

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-malmo-pakowanie-warzyw/

ID ogłoszenia: 4685635802130201

1 odpowiedź na “Dam pracę w Szwecji przy pakowaniu warzyw od zaraz bez języka Malmö”

  1. Jestem zainteresowany od zaraz dla 2 osób – 505114002