138,40 SEK/ h brutto

Dam pracę w Szwecji bez języka przy pakowaniu łososia Malmö od zaraz dla par

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2016 18:38

Oferta pracy w Szwecji w zakładzie przetwórstwa rybnego przy pakowaniu łososia. Zatrudnienie w Malmö dla par bez znajomości języka z odpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji, pakowacz

Miejsce: Malmö

Wynagrodzenie: 138,40 SEK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie w przetwórni ryb przy pakowaniu wędzonego łososia
  • praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik układa łososia na tacki, foliuje a następnie etykietuje gotowy produkt
  • monitorowanie jakości surowców

Wymagania:

  • dostępność w Szwecji od zaraz
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętności manualne wykonywane w szybkim czasie
  • chętnie zatrudnimy osoby aktualnie przebywające w Malmö

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników z obsługi maszyn, zasad BHP
  • umowę od zaraz skierowana również do par
  • stałą umowę wraz z ubezpieczeniem
  • płatne mieszkanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z cv,  listem motywacyjnym oraz danymi na adres arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie łososia wędzonego, Malmö 2016/REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Podpisanie umowy w oddziele agencji w Gdyni bez zwrotu kosztów transportu.

Źródło:

ID ogłoszenia: 1557d689507e0c4