134,80 SEK/h brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz na produkcji mrożonek bez znajomości języka Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Lund
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 02:23

Od zaraz chętnie zatrudnimy kandydatów bez znajomości języka w zakładzie z Lund. Atrakcyjna oferta pracy w Szwecji przy pakowaniu mrożonek oraz kontroli jakości.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Lund, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 134,80 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ważeniu oraz pakowaniu mrożonek
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości towarów oraz mycie i konserwacja urządzeń produkcyjnych
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do pracy przy taśmie

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenia
  • zdolność pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i sumienność
  • szybkie uczenie się
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • dobre zarobki
  • ubrania robocze
  • miejsce do zamieszkania za 3000 SEK miesięcznie
  • pracę na podstawie umowy z agencją, następnie możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca przy pakowaniu mrożonek, Lund 2017″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-mrozonek-lund/

ID ogłoszenia: 578594c10ac6c6c3