163,80 NOK brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji rybnej w Bergen bez języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 00:08

Oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy filetowaniu i pakowaniu ryb w przetwórni z Bergen. Zatrudnienie od zaraz do końca lutego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rybnej

Lokalizacja: Bergen

Stawka godzinowa: 163,80 NOK brutto za godzinę

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • Praca w charakterze skoczka, czyli różne zadania zależnie od zapotrzebowania w przetwórni.
  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych, filetowanie, sprawna praca z nożem, sortowanie oraz pakowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do połowy lutego
  • duża zręczność, szybkość oraz umiejętność nauki nowych rzeczy
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane osoby mogące przyjechać własnym autem
  • brak jakichkolwiek nałogów
  • tylko osoby zdrowe i sprawne fizyczne

Oferta:

  • zorganizowane zamieszkanie płatne 2400 NOK miesięcznie
  • kompleksowe szkolenie z zasad BHP, obsługi maszyn oraz wprowadzające do podstawowych obowiązków
  • pełna odzież robocza
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika koordynującego
  • dobre zarobki oraz możliwość otrzymania premii

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net w tytule prosimy wpisać: pr/092/2014

Drodzy kandydaci, chcemy poinformować, że wszystkie osoby do których się odezwiemy będą musiały przyjechać do Gdańska w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej i jednocześnie podpisania umowy.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-produkcji-rybnej-bez-znajomosci-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 627545ce4ad82e25

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji rybnej w Bergen bez języka norweskiego”

  1. marianmalec na 13 listopada 2014 @ 16:38

    Dzień Dobry proszę o jak najszybszy kontakt kontakt , jestem bardzo zainteresowany tą ofertą , mam 10 letnie doświadczenie przy filetowaniu i patroszeniu:

    telefon: +48660595047

    email: marian.malec@onet.pl

  2. Witam prosze o kontakt jestem osobą bez nałogów 504754348

  3. Krzysztof Kierzkowski na 26 listopada 2014 @ 00:11

    Witam, jestem zainteresowany tą oferta pracy proponowaną przez waszą firmę !
    email : bbkingmonster30@gmail.com

  4. Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o telefon: 885-948-006 lub 509-019-205.