do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji przy pakowaniu w Oslo owoce morza

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 14:26

Zakład przetwórstwa rybnego z Oslo zatrudni od zaraz pracowników do pakowania owoców morza. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków z satysfakcjonującym wynagrodzeniem oraz dodatkami za noce.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Zarobki: do ustalenia.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia.

Opis pracy:
Praca odbywa się na dwie zmiany, mogą zdarzyć się nocki. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej i polegają na pakowaniu owoców morza w pudełka, a następnie należy naklejać na nie etykiety.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej;
  • język norweski w stopniu komunikatywnym;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • znajomość zasad pracy z żywnością;
  • mile widziany własny samochód;
  • doświadczenie będzie plusem;
  • stan zdrowia pozwalający na wydajną i szybką pracę;
  • sprawność fizyczna.

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • dodatki do pensji;
  • miłą i przyjazną załogę;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-pakowanie-owocow-morza-na-produkcji-oslo/

ID ogłoszenia: 56756cc483b81db6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji przy pakowaniu w Oslo owoce morza”

  1. pawel1129 na 28 lutego 2016 @ 18:40

    witam obecnie mieszkam w oslo mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat zdrowy silny do pracy mam ID norweskie
    koj nr 91267842