173,60 NOK na godzinę brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja pączków bez znajomości języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 23:54

Możliwość zatrudnienia z zakładzie z Fredrikstadu od zaraz na produkcji pączków typu donuts. Poszukujemy 8 osoby bez znajomości języka do pracy w Norwegii z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Wynagrodzenie: 173,60 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca na różnych działach produkcji w zależności od zapotrzebowania
  • do zadań pracownika będzie należało: wyrabianie ciasta, wycinanie pączków przy użyciu maszyn, nadziewanie, lukrowanie oraz ozdabianie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie produktów do transportu

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w nocy
  • motywacja i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności lub wykształcenie gastronomiczne
  • ważna książeczka sanepidu
  • gotowość pracy w święta
  • zdolność pracy zespołowej
  • znajomość przepisów BHP

Oferujemy:

  • ubezpieczenie
  • opiekę polskiego konsultanta
  • dobre zarobki z możliwością podwyżki
  • miejsce do zamieszkania oddalone o 12 km od pracy
  • zatrudnienie na 3 miesiące z szansą przedłużenia współpracy dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim podany poniżej adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr/080/2016-2017/.
Na zgłoszenia czekamy do 21.11.2016.W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-produkcja-paczkow-donuts-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 87158222634d90ce

ilość wszystkich wyświetleń: 209, dzisiaj: 2