169 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na produkcji Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 21:10

Poszukujemy pracowników od zaraz do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji spożywczej w Bergen. Oferta dla Polaków bez znajomości języka norweskiego w charakterze skoczka.

Stanowisko: Skoczek na produkcji

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto za godzinę

Lokalizacja: Bergen

Liczba wakatów: 10

Czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykonywał prace produkcyjne w różnych zakładach przemysłowych.
  • Prace nie są trudne, można je wykonywać bez specjalnych szkoleń.
  • System pracy polega na tym iż pracownik oddelegowywany jest do zakładu na określony czas, z reguły są to zastępstwa.
  • Do zadań należeć będzie np: pakowanie, montaż elementów, obsługa maszyn, kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • koniecznie dobra znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność na okres 3 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie 3 miesięcznej
  • najlepszym pracownikom zostanie zaproponowana możliwość przedłużenia umowy
  • zorganizowane płatne zamieszkanie za ok. 3500 NOK miesięcznie
  • pracownik może skorzystać z serwowanych przez naszą firmę dań na stołówce za 120 NOK dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: biuro@workingservice.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać: „praca w Norwegii”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-produkcji-spozywczej-bez-jezyka-w-bergen/

ID ogłoszenia: 44854d3d906379e9

ilość wszystkich wyświetleń: 1044, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na produkcji Bergen”

  1. Witam. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji/magazynach. Z chęcią rozpocznę pracę choćby od zaraz. nr tel +44 74 25 701 844