do ustalenia

Dam pracę w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 września 2015 21:10

Zatrudnimy od zaraz 2 pracowników bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii, Oslo na linii produkcyjnej przy pakowaniu kremu nugatowo-czekoladowego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (połowa września)
Liczba pracowników: 2

Zadania:
- pracownik zajmuje się czynnościami produkcyjnymi takimi jak: pakowanie, kontrolowanie jakości, obsługa maszyn
- osoba zatrudniona dba o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
- drobne prace magazynowe

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka norweskiego
- pracownicy z doświadczeniem będą mile widziani
- możliwość podjęcia pracy od zaraz na 4 miesiące
- radzenie sobie ze stresem
- zdolność do szybkiej nauki
- chęć pracy w grupie
- przyjazne usposobienie

Oferujemy:
- legalną pracę na 4 miesiące
- start od zaraz
- darmowe miejsce do zamieszkania
- umowa zostaje podpisana z norweskim pracodawcą
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
- wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do na stronę w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 należy zaznaczyć: Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-kremu-nugatowego-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 83255f19dcf82061

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego bez języka Oslo”

  1. Witam

    Jestem zainteresowana praca
    Niestety nie wiem jak mogę wysłać zgłoszenie
    Komunikuje się w języku angielskim
    Pracowałam kilka lat w Holandii

    Pozdrawiam

  2. Witam ,mam 28 lat i jestem zainteresowany ofertą pracy,
    proszę o dopowiedz , tel 889258001