162,40 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na produkcji kartonów Oslo bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2015 00:36

Pilnie szukamy 2 osób bez znajomości języka norweskiego przy składaniu opakowań na produkcji. Praca w Norwegii od zaraz w okolicach Oslo. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 162,40 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 2
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/1

Zadania:
- sklejanie opakowań przy taśmie
- kontrolowanie jakości gotowych produktów
- zajmowanie się magazynowaniem opakowań
- paletowanie
- przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki

Wymagania:
- należy porozumiewać się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
- zależy nam na osobach posiadających wykształcenie poligraficzne bądź doświadczenie na danym stanowisku
- dobra sprawność manualna
- zaradność, zaangażowanie, punktualność, niezawodność
- przyjazd samochodem będzie mile widziany
- dla osób bez nałogów
- gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
- pracę tymczasową na okres 3 miesięcy
- najlepszym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy
- możliwość pracy po godzinach
- bonusy za nadgodziny
- pomagamy w kwestiach formalnych
- zakwaterowanie w hotelu robotniczym za około 4000 NOK/mc
- pomoc w pierwszych dniach
- możliwość telefonicznego kontaktu z polskim opiekunem

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV napisanego po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: produksjonsarbeider/1

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 2915625523335e99

ilość wszystkich wyświetleń: 876, dzisiaj: 1