131 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii dla par bez języka przy pakowaniu sałatek od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Norwegia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:41

Możliwość podjęcia zatrudnienia dla par na stanowisku pakowacza. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla 10 kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 131 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 10

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu sałatek warzywnych i owocowych do plastikowych opakowań
  • osoba zatrudniona będzie także odpowiedzialna za kontrolę jakości

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie doświadczenia
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub znajomość obsługi urządzeń
  • własny samochód
  • pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • dużą liczbę godzin pracy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • opiekę koordynatorów
  • możliwość pobierania zaliczek
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • pracę w oparciu o duńską umowę z delegacją do Norwegii
  • pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

Należy zaznaczyć opcję „Pakowanie sałatek”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-salatek-dla-par/

ID ogłoszenia: 1995a4551bebd7d1