160-180 NOK brutto za godzinę

Dam pracę w Norwegii na produkcji kosmetyków Baerum od zaraz bez języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Baerum
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2016 01:19

Pilnie poszukiwane są 2 osoby bez znajomości języka do zatrudnienia w fabryce z Baerum. Aktualna oferta pracy w Norwegii dostępna od zaraz na produkcji kosmetyków.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Baerum, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczna wakatów: 2

Stawka godzinowa: 160-180 NOK brutto w zależności od kwalifikacji pracownika

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie polega na wykonywaniu różnych czynności związanych z produkcją kosmetyków
  • do obowiązków pracownika należy kontrolowanie jakości, naklejanie etykietek oraz standardowe lub świąteczne pakowanie produktów
  • osoba zatrudniona wykonuje także prace na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • brak nałogów
  • motywacja i chęć do pracy na zmianach w nocy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracach związanych z pakowaniem, sortowaniem lub magazynowaniem
  • zaletą będzie posiadanie własnego transportu

Oferujemy:

  • szansę na stała pracę na zasadach norweskich po okresie 3 miesięcy
  • płatne mieszkanie w cenie 4000 NOK, potrącane z wypłaty
  • atrakcyjną pensję oraz dodatki
  • dobrą atmosferę w pracy
  • zespół współpracowników składający się również z Polaków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV na adres: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego nw/079/16. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-fabryce-z-baerum/

ID ogłoszenia: 91857fe92dc4f051

ilość wszystkich wyświetleń: 238, dzisiaj: 1