164 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka przy rozładunku, załadunku na magazynie Ski

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Ski
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 października 2014 23:35

Magazyn znajdujący się w Ski poszukuje pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Ski, Norwegia

Liczba miejsc wolnych: 3

Zarobki: 164 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • Dużo prac fizycznych na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie rozładunek paczek, kontrola dostaw, układanie przesyłek na taśmie.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie paczek oraz zabezpieczenie i oklejanie paczek uszkodzonych w trakcie przewozu.
  • Pracownik będzie miał za zadanie również posortowane paczki załadować na samochody

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dynamiczne tempo pracy, zwinność, zaradność
  • duża dokładność, sumienność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy w krajach skandynawskich

Oferujemy:

  • wsparcie w poszukiwaniu zamieszkania
  • dobre zarobki oraz dodatkowe premie
  • zatrudnienie na 6 miesięcy na podstawie kontraktu – wyjazd nie w delegacji
  • możliwość korzystania z telefonicznego kontaktu z polskojęzycznym konsultantem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesyłanie CV na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com
w nagłówku wiadomości należy wpisać: „logistikk worker 01/2014”

Uwaga: Osoby wyłonione podczas rekrutacji zostaną zaproszone na rozmowę i podpisanie dokumentów w Szczecinie. Nie ma możliwości zorganizowania tego na odległość.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-rozladunek-zaladunek-z-jezykiem-angielskim-ski/

ID ogłoszenia: 535437c6f6a1649

3 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii bez języka przy rozładunku, załadunku na magazynie Ski”

  1. Jesteśmy zainteresowani wraz z moja dziewczyną
    Dawid 25 lat pracowałem w hilton foods polska jako starszy operator produkcji
    jest to firma zajmujaca sie mięsem wiec warunki mi nie straszne .
    Dagmara 23
    po studniach obecnie pracuje w handlu .wcześniej pracowałam na produkcji.
    chcemy wyjechać z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi jestemy pracowici i rzetelni.
    chcieliśmy wypełnić ten formularz ale nie umiemy go załączyć.
    pozdrawiamy Dawid Dagmara

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z moja dziewczyną
    Dagmara 23
    tel 513385084
    meil mlynko@o2.pl

  3. Witam,
    Jestesm niezwykle zainteresowany Panstwa oferta, mam 22 lata i pewne doswiadecznie w pracy ze granica. Prosze o kontakt tel 796871483